Sale!

Yıkama Seti MRT-210

(1 müşteri değerlendirmesi)

12.450,00 

+KDV

Tamamen Ahşap Gövdeye Sahip Seramik Yıkama Setimiz Şık tasarımı ve sahip olduğu rahat yıkama pozisyonunu çok seveceksiniz. Çift Başlıklı Yıkama Setlerine göre daha ekonomik olduğu için çok tercih edilenler arasındadır.

Ahşap  Gövde

Seramik Yıkama Başlığı

Çiftli Batarya

İstediğiniz Renk üretim

 

Yıkama Setleri

Kuaförler için gerekli olan yedek malzemeler arasında sıkça kullanılan parçaların başında yıkama setleri gelmektedir. Berber malzemeleri düşünüldüğünde yardımcı olan birçok farklı ürün bulunmaktadır. MRT Kuaför Ekipmanları olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm yardımcı malzemeleri sizler için kaliteli ve konforlu kullanıma uygun olacak şekilde ürettik.

Kuaför Yardımcı Setleri

Kuaförlerin ihtiyaç duyduğu, işi kolaylaştıran birçok ürün bulunmaktadır. Kuaför yıkama koltuğusaç yıkama seti, saç boyama seti, tekerlekli ve çekmeceli stantlar, lavabolar, kasa ve bankolar, makyaj standı ve çok daha fazlası firmamızın kalite standartlarına uygun şekilde üretilmekte ve sizin için temin edilmektedir.

Ana ürünlerin yanı sıra, yardımcı malzemelerin kullanımı konusunda da var olan ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarımlar gerçekleştiren firmamız, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile üretim hayatına devam etmektedir. İşlevselliği ile ön plana çıkan ürünlerimiz, işinizi kolaylaştıracak detayları ile size mutlu edecektir.

Yıkama Seti MRT-210 için 1 değerlendirme

  1. Selma S

    Seramik başlık kargoda kırılır diye çok korkmuştum ama çok güzel paketlemişler sağ salim geldi kullanıyoruz. 1 yıldız kırma sebebim ben aldıktan sonra indirime girdiği için 🙁

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
Scroll to Top